UAB "REKSTA" - oficialus "LINDAB" - "ASTRON" atstovas Lietuvoje

Lindab - Astron atstovas

Mūsų kompanija yra oficialus Švedijos kompanijos "LINDAB" - "Astron Building Systems" atstovas Lietuvoje. 

Pagrindinės mūsų veiklos kryptys yra pašiltintų surenkamų lengvų metalinių konstrukcijų pastatų prekyba ir montažas nuo projekto iki rakto. Šie pastatai yra plačiai paplitę visame pasaulyje ir turi Prancūzijos, Anglijos, Vokietijos ir kitų šalių kokybės sertifikatus.

Tai pramoninės ir visuomeninės paskirties pastatai, tokie kaip: administracijos, didmeninės prekybos pastatai, aviacijos angarai, sporto kompleksai, gamyklos, sandėliai, komercinės ir kitos paskirties patalpos.

"Astron" pagalba suprojektuotos ir pagamintos lengvos metalo konstrukcijos leidžia ekonomiškai panaudoti metalą, pasiekti aukštą kokybę, tikslumą, greitą sumontavimą statybos aikštelėje ir garantuoja  absoliutų gamyklinį išbaigtumą.

Esant poreikiui, perdengtas plotis, be papildomų atramų, gali siekti 100 m. ASTRON pastatas - tai pasaulyje ir Lietuvoje išbandyta ir laiko patikrinta aukšta kokybė, šiuolaikinis apdailos elementų dizainas, minimalios pastato eksploatacijos išlaidos.

Prie "Astron" plieninių konstrukcijų pastatų lengva priderinti tradicines statybines medžiagas – plytas, betoną, stiklą, medį. Pagal kliento pageidavimus pastatams yra parenkami ir sumontuojami atitinkami aksesuarai (langai, durys, ventiliacija, švieslangiai, lietvamzdžiai ir kt.) bei parenkama pastato spalva.